Luka Bowling centrum, které se nachází v Hradci Králové je nově zrekonstruovaným bowlingovým centrem, které se konkrétně nachází na adrese Štefánikova 536. Naleznete zde celkově šest bowlingových profesionálních drah vyrobené známou firmou Brunswick.

Jedná se o jediné bowlingové dráhy v Hradci Králové, které dokáží automaticky stavět kuželky. Na dvou drahách naleznete dětské mantinely, takzvané bumpery, takže si mohou zahrát i ti nejmenší. Prostředí tohoto centra je velice příjemné a klimatizované, přičemž kapacita je zhruba šedesát lidí.

V celém objektu je k dispozici wifi připojení k internetu zdarma. V objektu si můžete nechat uspořádat různé společenské, firemní, či rodinné oslavy, rauty a další podobné akce. V současné době se v rámci bowlingu připravuje zcela nový sortiment služeb. Jedná se například o možnost zakoupení bowlingového vybavení, tréningové hodiny, dárkové šeky, pořádání Amatérské bowlingové ligy, kde se bude moci přihlásit naprosto každý.

Co se týče nápojového lístku tak zde přibudou kompletní produkty od Kofoly a čepovaná piva z Plzně. Pokud bychom se měli podívat na ceník, tak do osmnácté hodiny je jedna hodina za sto devadesát koruna a od osmnácté hodiny do zavření je jedna hodina za dvě stě sedmdesát korun.

Tomáš Mráz