Bowling a pizzerie K.H. se konkrétně nachází na adrese Hrnčířská 235 v Kutné Hoře. Jedná se o komplexní centrum, kde si kromě bowlingového vyžití můžete zajít také na jídlo nebo jen tak posedět u pivka.

Celkově je vám zde k dispozici osm profi moderních drah, které disponují automatickými stavěči QubicaAMF. Pokud si nejste v bowlingu ještě jistí nebo jdete třeba s rodinou, tak čtyři dráhy jsou vybaveny dětskými mantinely. Ve vybraných časech je k dispozici také zajímavé UV osvětlení celých herních prostor. Ke hře si můžete dát jak teplé nápoje v zimních obdobích, tak studené nápoje v parných letních obdobích.

Centrum je schopno zorganizovat různé akce například pro podniky a firmy. Calá restaurační část plus bowling je schopný pojmout až dvě stě padesát hostů. Je zde pro vás připravený například i taneční parket, velkoplošná projekce pro sportovní přenosy a tak podobně. Centrum vám pomůže také uspořádat nějaký bowlingový turnaj a podobné akce.

V prostorech se dále dají pořádat například školení, semináře, firemní prezentace, vánoční večírky, třídní srazy, narozeniny, rodinné oslavy, svatby a podobné akce.

Tomáš Mráz