Centrum Bowling Blansko se nachází v Blansku, konkrétně na ulici Dvorská 4. Centrum můžete navštívit každý den, přičemž od pondělí do čtvrtka je zavírací doba v jedenáct hodin, v pátek a v sobotu je zavírací doba půlnoc a v neděli je zavírací doba deset hodin.

Pokud si však v tomto centru naplánujete nějaký firemní večírek, či nějakou jinou větší akci, je zde samozřejmě možnost upravení zavírací doby podle vašich potřeb. Pokud jde o ceny pronajmutí bowlingu na jednu hodinu, tak ty jsou různé podlé dnů a hodiny, přičemž se však pohybují od sto osmdesáti po dvě stě osmdesát korun.

Pravidelně zde probíhají také turnaje, přičemž na informace se můžete podívat na oficiálních stránkách tohoto centra, které naleznete na internetové adrese bowlingblansko.cz.

Již tradičním se stal úterní turnaj, který probíhá každé úterý od šestnácti do dvaceti dvou hodin, přičemž je rozdělený do kategorií muži, ženy a smíšené dvojice. Turnaje probíhají tak, že jsou nalosovány náhodné dvojice do šestnáctičlenných skupin A a B.

V nich se budou odehrávat čtyřhry, tedy dvě jednotlivé hry na jedné dráze. Poté se postupuje samozřejmě do finále.

Tomáš Mráz