Bowlingové centrum Raketa se nachází v Opavě, konkrétně na adrese Krnovská 184. Jedná se o komplexní centrum, kde vám toho kromě bowlingu nabídne i mnohem více. Jedná se například o dvě vysoce moderní restaurace s kapacitami sto a sto deset míst, přičemž v obou naleznete tančení parket.

Dále v nich naleznete tři stylové salonky pro patnáct, dvacet pět a čtyřicet hostů, tedy pro uzavřenou společnost, jestliže si budete přát. Na denní menu si zde můžete skočit za příjemných sedmdesát osm korun, přičemž na čepu naleznete Staropramen.

Centrum Raketa je pro vás schopné uspořádat svatby, nejrůznější rodinné oslavy, oslavy promocí, abiturientské a maturitní večírky, smuteční hostiny, podnikové večírky, rauty, recepce školení a spoustu dalšího. Pokud jde o zábavu, tak můžete využít vysoce kvalitní dráhy na bowling, kterých je celkově šest. Dále se zde nachází velkoplošná projekce s videoklipy nebo sportovními pořady, najdete tu šipky, vzdušný hokej, biliard, stolní fotbal, kulečník a tak podobně.

V restauraci je Wifi připojení zdarma na jednu hodinu a v penzionu neomezenou dobu.

Tomáš Mráz