Ústí nad Labem se samozřejmě nachází více bowlingových center, přičemž jedno z velice oblíbených, kvalitních a známých je sportovní centrum Maxbowling. Centrum samozřejmě slouží i jako restaurace, případně bar.

Je zde otevřeno od pondělí do čtvrtka do třiadvaceti hodin, v pátek a v sobotu do jedné hodiny ranní a v neděli do jednadvaceti hodin.

Centrum je plně klimatizováno, takže zde najdete příjemné osvěžení v těch nejhorších letních dnech. Pojďme se podívat co všechno toto sportovní centrum nabízí.

Pokud jde o bowling, tak zde najdeme celkově dvanáct bowlingových profesionálních drah, na kterých můžete hrát. Zahrát si zde můžete dokonce také sportovní bowling, který se připravuje speciálním mazáním. Pokud přijdete do centra autem, tak je zde k dispozici hlídané parkoviště, kde první hodina stojí patnáct korun a další započatá deset korun.

Hrací zóna je samozřejmě nekuřácká, takže si sem v klidu můžete přijít zahrát i se svými dětmi a celou rodinou. Na čepu najdete pivo Březňák dvanáctku a desítku a samozřejmě další alkoholické a nealkoholické nápoje. Na menu si sem můžete zajít za velice příjemných padesát pět korun.

Tomáš Mráz