Bowling U Kmotra se nachází V Třebíči, konkrétně na adrese Táborská 406. Kromě bowlingu naleznete v tomto centru samozřejmě také restauraci s barem a letní zahrádkou, která je návštěvníkům otevřena v slunných dnech.

Nabízena je zde studená i teplá kuchyně, nealkoholické a alkoholické nápoje. Je zde možnost pořádání různých firemních večírků, akcí, promocí, oslav narozenin a spousty dalších podobných akcí. V celém areálu tohoto centra je k dispozici wifi zdarma. Platit se zde ta samozřejmě také kartou.

Neustál se zde pořádají nějaké akce, které jsou spojené především s bowlingem. V posledních dnech jste se mohli zúčastnit například akce zvané Kmotrův úterní turnaj – Devítkový nebo pravidelného tréninku s Karlem Hladíkem. V současné době na vás čekají další dva pravidelné

Kmotrovy úterní turnaje, které se konají osmého a dvanáctého prosince. Pokud se podíváte na oficiální internetové stránky tohoto podniku, které naleznete na internetové adrese bowling-trebic.cz. Na stránkách se toho moc nedozvíte, pouze přehled akcí, které vás čekají a také nabídku denního a týdenního menu v místní restauraci.

Tomáš Mráz