Bowling Stodola se nachází v městské části Brno – Komín, konkrétně na adrese Podveská 22. Jedná se o podnik, který existuje již od roku 2005, přičemž kloubí skvělou zábavu a dobrou kuchyni. Každým rokem si zde bowling zahraje něco kolem čtyřiceti tisíc hostů, což určitě svědčí jak o kvalitě, tak o značné oblibě.

Objekt je také ideálním místem pro rodinné oslavy, firemní akce a podobné záležitosti. Do centra se můžete ze středu města vydat jak šalinou, tak také autem, přičemž zde pohodlně zaparkujete na vlastním parkovišti. Pokud jde o bowling, tak zde naleznete celkově osm zcela automatizovaných drah AMF, přičemž na kadžé dráze si může zahrát až šest hráčů.

Pokud byste měli zájem o jiný druh zábavy, tak si můžete zahrát například Pool Billiard, k čemuž zde slouží 7 Ft kulečníkový stůl. Pokud zavítáte do tohoto centra v letních měsících, tak si můžete na zahradě zahrát například také oblíbenou francouzskou hru Petangue. Koule k této hře jsou poskytovány zdarma společně s pravidly.

Pokud jde o ceny, tak od jedenácti do osmnácti hodin je jedna hodina za dvě stě dvacet korun a od osmnácti hodin je jedna hodina za tři sta dvacet korun.

Tomáš Mráz