Obzvláště ženy jistě kývají hlavou. Ano, chceme! Kde jej ale najít? A je to vůbec možné? Odpověď je nasnadě. Univerzální elixír mládí zatím neznáme, možná ani neexistuje. Známe ale několik způsobů, jak se přiblížit podobným výsledkům, jako bychom jej znali. Dokážeme poradit, jak se o sebe starat a jaké služby vyhledat, aby vaše tělo vypadalo a také se cítilo výrazně mladší, než je. A s tím se samozřejmě výrazně pojí i lepší a mladistvější psychický stav.

 Nastartujte se stravou

Ano, vaše tělo bude vypadat podle toho, co mu poskytnete jako palivo. Je to podobné jako s automobilem. Nekvalitní palivo může způsobit potíže s motorem nebo dalšími součástkami auta. Pokud svému tělu dodáte ty nejkvalitnější potraviny, bude se vám odvděčovat skvělým vzhledem, jemnou pokožkou, a dobrým zdravotním stavem. Doporučujeme jako kvalitní palivo dodávat BIO zeleninu a ovoce, kvalitní ořechy, luštěniny, lovené ryby a také farmářské maso té nejvyšší kvality, raději ale v omezeném množství.

Stres jako agresor

Stres je velmi špatný pán, který našemu tělu vyloženě škodí. Nečistá pleť, slabé nebo padající vlasy. Tomu je třeba dát jasnou stopku. Zkuste začít meditovat, cvičit jógu, věnovat se dlouhým procházkám v přírodě nebo číst oddechovou literaturu. Zkrátka si vyčistit hlavu, aby byla schopna jednodušeji čelit stresovým situacím. Je nám totiž jasné, že jen tak ze dne na den nemůže člověk přestat chodit do práce nebo nelze ukončit  náročnou výchovu dětí. Stres se dá také eliminovat díky návštěvě odborníka – klinického psychologa. Existuje i spousta alternativních způsobů, jako například rodinné konstelace, květové esence proti napjatým situacím, nebo třeba byliny jako dobromysl, konopné produkty či meduňka.

Kondice díky pohybu

Ano, sport je velice podstatným komponentem pro vaši mladistvou kondici. U počítače se opravdu mládí najít nedá. Vlastně ano, najděte si tam svoji sportovní inspiraci a potom od počítače rychle utečte ji realizovat!

Tělo jako důkaz!

Pokud chcete vypadat opravdu mladě a mladistvě, chce to také několik drobných zásahů profesionála. Muži si vybírají podle svých pudových předpokladů mladší ženy z jasných důvodů: chtějí plodit děti. A jak vypadá ideální žena pro plození potomků? Hádáte správně, je to ta, která ještě žádné potomky nemá. Podle čeho ji bezpečně poznáte?

  • Má pevná prsa, která nenesou žádné známky kojení nebo vyššího věku.
  • Má pevné bříško, uvnitř kterého ještě nebylo nošeno dítě.
  • Má jemnou pleť a obličej není posetý vráskami.
  • A kdo chce být úplný puntičkář, může ještě podotknout – je panna!

Máme tu tedy čtyři jednoznačné poznávací znaky ženy, která má potenciál být plodnou matkou. Co když je vám ale 40, máte prsa i bříško poznamenané kojením a těhotenstvím a pleť už také není, co bývala? My máme jasno! S těmito znaky si v dnešní době již velmi profesionálně poradí plastičtí chirurgové. Prsa získají mladistvý vzhled díky modelaci prsou (tzv. mammaplastika). Bříško, které jste potrápila cvičením, doladí odsátím tuku liposukce. Obličej můžete zbavit vrásek třeba pomocí laserového peelingu. A panenská blána? Tu dnes také dokážou na lepších klinikách estetické medicíny vyrobit a rekonstruovat na míru každé ženě! 

Že vám naše hra na dokonalý mladistvý vzhled přijde trochu výstřední? Ano, možná může být. Ale to přece neznamená, že byste po ní nesměly toužit! Dejte nám ve vašich komentářích vědět, která změna vzhledu u plastického chirurga vzbudila váš zájem!

Tomáš Mráz