Krnovská bowlingová liga se hraje v Krnově, konkrétně na adrese Smetanův okruh 7, kde se nachází zcela nová a moderní bowlingová herna. Naleznete tu celkově čtyři bowlingové profi dráhy, které jsou vybaven takzvanými bezšňůrkovými automaty od celosvětově známé a kvalitní firmy Brunswick.

Pojďme se podívat na ceník, který se liší podle času a dne. Od pondělí do čtvrtka do šestnácti hodin je jedna hodina za sto čtyřicet korun, díle od šestnácti do třiadvaceti hodin za sto osmdesát korun. Od pátku do soboty je jedna hodina za sto šedesát korun na hodinu do šestnácti hodin a od šestnácti do půlnoci do půlnoci za dvě stě korun.

V neděli od jedenácti do šestnácti hodin za sto čtyřicet korun a od šestnácti do dvaadvaceti hodin za sto osmdesát korun. Pokud jste však stálí účastníci turnajů nebo máte ligovou kartičku hráče ABL, tak máte nějaké menší slevy. Pokud bychom se měli podívat do historie Krnovské bowlingové ligy, tak se datuje od roku 2002.

V roce 2009 se liga nehrála, neboť došli k přerušení. K navázání došlo hned v dalším roce, kdy byla otevřena nová herna.

Tomáš Mráz