V Brně se samozřejmě nachází obrovské množství různých podniků s bowlingem, bowlingových center a tak podobně. Pokud se budete chtít podívat na nějaký seznam, tak stačí napsat do vyhledávače heslo jako třeba “bowling v brně” a vyjede vám veliké množství odkazů.

Jedním z velice oblíbených sportovních center a center zábavy je v Brně určitě Sport Balkán, kde si můžete jak v klidu posedět, tak se sportovně vyžít a samozřejmě zahrát bowling. U bowlingu se nacházejí poměrně velké prostory, ve kterých můžete pořádat narozeninové párty, firemní večírky, soukromé večírky a tak podobně.

Celkově zde naleznete šest bowlingových drah se stavěním s provázky. Na jedné dráze naleznete také výsuvné dětské mantinely, které se vysouvají pomocí tlačítka, takže můžete klidně přijít i se svými dětmi, kteří si tak hru maximálně užijí.

Mantinely slouží k tomu, aby koule nezajela po vrhu hned do žlábku. Na jedné dráze může hrát současně až osm hráčů. Je zde k zapůjčení také profesionální bowlingová obuv, můžete si počítat přešlapy a tak podobně.

U vstupu jsou k dispozici vlastní uzamykatelné skříňky. Celá místnost je nekuřácká, pro kuřáky je zde speciální odvětrávací kuřárna.

Tomáš Mráz