V Praze, jakožto v našem hlavním a největším městě, najdeme samozřejmě obrovské podniků podniků s bowlingem, bowlingových center a tak podobně.

Pokud se budete chtít podívat na nějaký ucelený seznam těchto míst, kde si můžete zahrát bowling, stačí si napsat do nějakého vyhledávače heslo jako třeba “bowling v praze” a vyjede vám opravdu veliké množství výsledků. Jeden z těchto bowlingových podniků naleznete například na internetové adrese bowlingbar.cz, který se nachází konkrétně na Ruské ulici.

Hned na začátek je potřeba říct, že si zde bowling budete moci zahrát pouze do dvaadvacáté hodiny večerní, a to z důvodu rozhodnutí Hygienické stanice Prahy. Celkově jsou tu přichystány pro vás čtyři bowlingové moderní dráhy značky Thomas & Shmit. Stavěče kuželek jsou zde provázkové.

Do hry můžete současně zapojit celkově až třicet dva hráčů, tedy osm lidí bude hrát na jedné dráze. Bowling je v tomto baru spíše pro zábavní a společenské účely, takže není požadována žádná speciální obuv. Tato obuv se zde ani nezapůjčuje. Ceny se zde pohybují různě dle období a dne, přičemž začínají na sto padesáti korunách a končí na dvou set devadesáti korunách na hodinu.

Tomáš Mráz