V Plzni se nacházejí celkově čtyři bowlingové centra. Jedná se o Impuls, Lucerna, U Papírny, Bowling Plaza nebo třeba Bowling Éčko. Pojďme se podívat například na Bowling Éčko, který naleznete konkrétně na adrese Guldenerova 17.

V tomto multifunkčním centru naleznete celkově dvě bowlingové profesionální dráhy AMF. Pokud si to budete během hry přát, tak je zde možnost vypnutí klasického osvětlení a zapnutí ultrafialového. Tato možnost je nutno říct velice oblíbená, neboť máte z hry úplně jiný požitek. Pro děti je zde připravena speciální rampa, do které se hází bowlingové koule.

Samozřejmě je možnost vyjížděcích mantinelů, které brání tomu, aby sklouzla koule do žlábku. Bowling Éčko pořádá také narozeninové párty a dětské oslavy na bowlingu. Děti si pochutnají na skvělých dobrotách, zahraní bowling  a tak podobně.

K dispozici jsou zde pro děti dětská jídla, dětské dorty, zmrzlinové poháry, dětský sekt, čokoládová fontána a tak podobně. Bowling se nachází hned vedle restaurace a baru, kde se můžete v průběhu hry kdykoliv občerstvit nějakým jídlem nebo se osvěžit jakýmkoliv nápojem z nabídky. V ceně bowlingu je navíc zapůjčení speciální bowlingové obuvi, a to zcela zdarma.

Tomáš Mráz