Návštěva privátu nebo erotického klubu v sobě stále skrývá jakési stigma – pro erotické masáže Praha a služby profesinálních masérek, jejichž služby si můžete objednat na pleasure-world.com to ale neplatí. Příjemné prožitky tu nejsou spojeny se sexem, ale pouze rafinovaně provázány se zručností a obratností vyškolených krásek. Nastavená pravidla je třeba ctít, vyvrcholení je však zaručeno, a to i opakovaně.

Erotické masáže Praha – nevěru tu nehledejte

Vzrušující blízkost krásné ženy, uvolnění těla, potěšení smyslů a především erotické potěšení – to jsou hlavní benefity. Jde vlastně o velmi hlubokou a důmyslnou relaxaci zakončenou malým zákuskem. Cílem je dosažení skutečné harmonie těla i mysli s použitím všech dostupných prostředků. Klasická masáž se intimním místům úzkostlivě vyhýbá a nechtěný dotek je trapným momentem pro obě strany. Erotická masáž vnímá tělo jako celek, sex je však tabu v jakékoliv formě a není třeba se obávat ani nařčení z nevěry, i když názory se někdy různí, jak si můžete přečíst TADY.

Skutečné potěšení je postaveno na detailech

Erotickou masáž si rozhodně nepleťte s uspěchanou intimní předehrou. Pár letmých doteků zakončených přímou ruční prací můžete očekávat od pracovnic privátů, ale ne od skutečně vyškolených profesionálek. Erotické masérky si své zákazníky hýčkají. Umí navodit tu správnou atmosféru, vystupňují vzrušení díky mnoha rafinovaným trikům a teprve v samotném závěru dopřejí roztouženému tělu hluboké a ničím neomezené potěšení. Erotická masáž trvá obvykle 60-90 minut a vyvrcholením rozhodně nekončí. I když je důležité, rozhodně není upřednostněno před celkovým relaxačním a odpočinkovým efektem.

Tam, kde se dokážete maximálně uvolnit

Nabídka privátů i luxusních podniků je velmi široká. Záleží tedy jen na vás, jestli dáte přednost obyčejnému potěšení nebo si dopřejete relax se vším všudy.

Masáž doma? Raději ne…

Mezi nejlevnější varianty patří nabídky masérek, které vás vezmou přímo k sobě do bytu, často na svou vlastní postel. Nejde o příliš intimní prostředí. Vždyť za sousední zdí může zrovna usedat rodinka k nedělními obědu. Mnohem lepší službu vám udělají plně vybavené salóny disponující soukromými pokojíky s vlastní koupelnou, saunou či vířivkou, kde se nemusíte obávat o své soukromí.

Vyberte si svou vlastní masérku

Toužíte po jedinečném zážitku pro všechny svoje smysly? Řada erotických salónů vám umožní vybrat si tu nejpůvabnější dívku podle skutečné fotografie a pokud přijdete na poslední chvíli, přijdou se vám jednoduše volné masérky představit osobně. Intimní chvíle při erotické masáži je totiž vždy lepší trávit se sympatickou ženou. Snáze se tak naladíte na společnou vlnu.

Vsaďte na tu správnou erotickou masáž

Tantra, nuru, mýdlová turecká masáž, thajská erotická masáž – to jsou jen některé názvy, na něž můžete při svém pátrání narazit. Zkusíme vám trochu poodhalit závoj tajemství, který je obestírá.

Hlavně žádné doteky aneb duchovno na prvním místě

Tantra masáž je v poslední době velmi skloňovaným pojmem. Její obliba je reakcí na existenci pochybných podniků nabízejících erotickou masáž jen jako lepší předehru. Při tantra masáži je kladen důraz na duchovní stránku věci. Její nezbytnou součástí je jednoduché vysvětlení základních principů, svíčky a vůně pro relaxační atmosféru a také absolutní absence doteků. Na společnou sprchu, polibek na tělo nebo hlazení pevného zadečku během masáže tedy zapomeňte.

Masáž celým tělem a další pikantnosti

Toužíte-li po přímočařejší akci, musíte zapátrat jinde. Asijské erotické masáže slibují především vzrušující exotické prvky a laskání i neobvyklých erotogenních míst (jaká to mohou být se můžete dočíst ZDE), turecká mýdlová masáž na vás dýchne orientálnem a při nuru masáži používají masérky dokonce celé tělo. Zjistěte, co vám a vaší touze bude vyhovovat nejvíce!

Tomáš Mráz