Uvažujete o plastické operaci prsou, ale nevíte jakou značku implantátů vybrat? Nagor implantáty jsou vyrobeny z moderních materiálů, které mají výjimečné vlastnosti. Dostupné jsou různé velikosti i tvary. Díky velmi široké nabídce (až 300 typů) si vybere optimální velikost a tvar každá žena.

Chcete před augmentací o dané značce mít co nejvíce relevantních informací? Přečtěte si pozorně náš článek. V něm jsme shrnuli vše podstatné, abychom vám výběr vhodného typu implantátu co nejvíce usnadnili.

Nagor implantáty patří k nejlepším na světě

 Kvalita a zdravotní nezávadnost jsou při výběru implantátů vždy nejdůležitějšími atributy. Britská značka Nagor vyrábí implantáty v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy. Výsledný produkt tak představuje špičku na trhu. Krátce řečeno, Nagor v tomto ohledu překonává očekávání. I proto tuto značku  s důvěrou doporučujeme našim klientkám.

Proč byste měli zvolit právě implantáty Nagor?

  1.  Značka Nagor byla založena v Glasgow již v roce 1979. Může tedy nabídnout více než čtyři dekády zkušeností a referencí zákazníků, které jsou v oblasti prsní augmentace k nezaplacení.
  2. Všechny produkty Nagor jsou označeny značkou CE, protože se vyrábí pouze v akreditovaných provozech. Ty musí splňovat nejpřísnější bezpečnostní standardy. Společnost je také součástí GC Aesthetics.
  3. Vybírat můžete ze třech produktových řad, které nabízí jak anatomické implantáty, tak i kulaté typy implantátů.
  4. Nagor implantáty jsou bezpečnou volbou, protože při jejich použití je pouze minimální riziko vzniku raptur nebo kapsulí, což jsou nejběžnější komplikace při plastice prsou. 
  5. Společnost GC Aestetics nabízí také velmi zajímavý garanční program. V případě jakýchkoliv komplikací máte nárok na výměnu implantátů zdarma. Na garanční program máte nárok automaticky.

Z jakých typů Nagor implantátů můžete vybírat?

Tato značka nabízí hned tři druhy implantátů. Všechny typy jsou vyrobeny z extrémně stabilního silikonového gelu. Anatomické implantáty mají strukturovaný povrch. U kulatých modelů si můžete zvolit variantu s hladkým nebo strukturovaným povrchem.

  • Kulaté implantáty Impleo mají zcela hladký nebo středně strukturovaný povrch. Vyrábí se v třiceti různých velikostech. Disponují bariérovou schránkou.
  • Anatomické implantáty Cogel mají středně strukturovaný povrch. Obsah je opatřený ochrannou bariérou. Jejich hrany jsou kónické.
  • Implantáty Curveo mohou být kulaté či anatomické. Byly navrženy tak, aby se snížilo riziko rotace kapsulární kontraktury. Jejich povrch je středně strukturovaný.

Celkově lze říci, že Nagor implantáty jsou vynikající volbou pro klientky hledající kvalitní a spolehlivé implantáty. Díky prvotřídním materiálům, inovativním technologiím a široké škále produktů dokážou Nagor implantáty splnit potřeby různých klientek a zaručit vynikající výsledky při různých chirurgických zákrocích.

Tomáš Mráz