Bowlingová centra v ČR

Bowling Radava Praha

Bowlingové centrum Radava má v České republice celkově dvě pobočky, přičemž jednu naleznete v Ústí nad Orlicí, konkrétně na ulici V Lukách 1515, a druhou v Praze 7, konkrétně na adrese Milady Horákové 37. Jedná se o komplexní centrum, ve kterém naleznete kromě bowlingu také krásnou restauraci, kde se můžete najíst a napojit.

Centrum je ideálním místem také například pro podnikové párty. Můžete sem přijít i opravdu v hojném počtu, kdy je restaurace schopna pojmout až dvě stě návštěvníků v zimě, přičemž v létě dokonce ještě o padesát návštěvníků více.

Můžete požádat majitele centra o sestavení programu, který může být samozřejmě pro každou párty individuální. Velice často jsou tyto akce sportovního charakteru, můžou být zařazeny nějaké teambuildingové prkvy, vše se může spojit s gastronomickým programem, jako je třeba ochutnávka vín a tak podobně.

Ohledně průběhu bowlingových soutěží je zabezpečený moderace a průběh soutěže, vyhodnocení a samozřejmě případně ceny pro jednotlivce, či nejlepší týmy. Dokonce své děti sem můžete přihlásit do kroužku s příznačným názvem I. lekce bowlingu.

Komentáře jsou uzavřeny.